Neden Kilo Aldığını Biliyor Musun?

Adım adım ilerleyin. Pazartesi günü kilo verme programına başlayıp bir anda tüm hayatınızı ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeyebilirsiniz.

Kilo sorununuz varsa, bir yerlerde bir hata olduğu ortadadır…

Sorunu kabul edin ve kilo alma nedenlerinizi yalnızca ortadan kaldırmak için gündeme getirin; onlara sığınmak ve kendinizi sabote etmek için değil. Örneğin; çalışma şartlarınız nedeniyle sürekli fast food yemek zorunda kalıyorsanız; bu sorunu belirleyip çözümüne odaklanın. İş yerinde sürekli fast food yemek zorunda kalıyorum, o yüzden kilo alıyorum, deyip bu davranışı devam ettirmek; bahanelere sığınmaktır.

Neden Kilo Aldığını Biliyor Musun?

Yanınızda sevimli kavanozlarınızla salatalarınızı taşıyabilir bunu sağlıklı yine taşınabilir haşlanmış yumurta, poşetli ton balığı, kağıtlı üçgen peynir gibi protein kaynakları ile zenginleştirebilirsiniz . Adım adım ilerleyin. Pazartesi günü kilo verme programına başlayıp bir anda tüm hayatınızı ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeyebilirsiniz. Belirlediğiniz sorunların halledilmesinin yolu, en kolay olanından başlamak onu çözdüğünüzde bir sonrakine geçmektir.

0 Yorum

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.